MINE security

Reference

Vzhledem ke specifické oblasti činnosti firmy MINE security - ochrana osob a jejich majetku - je těžké reference naší firmy po jednotlivých zakázkách zveřejňovat.

 

Mezi naše zákazníky se řadí obyvatelé bytů, domů, právníci, lékaři, osobnosti známé v politice a kultuře. Mezi naše zákazníky patří i renomované právní kanceláře, známé a vyhlášené restaurace a prodejny s luxusním zbožím, lékárny a hotely. Staráme se i o objekt Hasičského záchranného sboru, který má na starosti ochranu jedné z nejvýznamnějších památek České republiky. Podle našich projektů byly provedeny montáže v obchodních domech, peněžních ústavech a pod.

Naši spokojení zákazníci se na nás znovu obrací při rozšiřování systémů nebo pro zabezpečení nových objektů a provozoven.

Úzce spolupracujeme s významnými dodavatelskými firmami jako jsou například ABBAS a.s., ALKOM security a.s., ATIS Group spol. s r.o., AVALON spol. s r.o. , TSS Group s.r.o. , VARIANT plus spol. s r.o. a dalšími. V rámci velmi dobrých vztahů s našimi dodavateli zajišťujeme pro ně i servis zakázek, které byly namontovány již neexistujícími firmami.

Spolupráce při připojování zákazníků na Pulty centrální ochrany (PCO) renomovaných hlídacích služeb je samozřejmostí.

Poplachové zabezpečovací a tísňové systémy (PZTS)

Electronics Line 3000 Ltd.
Pyronix Ltd.
Texecom

Kamerové systémy (CCTV)

 

BOSCH
JVC
eneo

Elektrontronická

kontrola vstupu (EKV)

ASSA ABLOY
Paxton
HID